MIEJSCE

Tresna Mała

TERMIN

23.06-03.07.2022

CENA

1760 zł

WIEK UCZESTNIKÓW

od 7 do 11 lat

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Transport
LUX autokarem
7 komfortowych
noclegów
3 posiłki
dziennie
Ogromny
pakiet animacji
Bitwa
balonowa
Rejs
statkiem

OFERTA WYJAZDU

Ofertę tą przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych dzieciach oraz tych, które jeszcze nigdy nie spędzały wakacji bez rodziców jak i dla trochę starszych, które męczą dalsze podróże. Właśnie dlatego w tym roku wypoczynek jest zorganizowany blisko i sprawdzonym w poprzednich latach przez ekipę Mistral Camp bezpiecznym miejscu.

Pierwszy wyjazd jest szczególny dlatego nasi opiekunowie będą wyjątkowo podchodzić do Państwa dzieci. Co więcej na tym wypoczynku opiekunami są tylko osoby na co dzień pracujący z dziećmi. Są to osoby ciepłe i niezwykle wrażliwe, potrafiące czytać emocje dzieci i rozumiejące ich potrzeby.

Natomiast program wypoczynku stworzyliśmy i dopasowaliśmy do potrzeb najmłodszych tak aby każde dziecko znalazło coś dla siebie. W jego trakcie będziemy służyć dzieciom a jednocześnie będziemy je integrować, edukować, inspirować i sprawimy, że będą chciały spędzić z nami następne wakacje.

WIĘCEJ INFORMACJI

Rezerwacja

O rezerwacji decyduje zadatek w wysokości 800 zł płatny do 15.03.2022 r. Z uwagi na ograniczoną ilość opiekunów liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Uregulowanie całej kwoty do dnia 15.05.2022 r. Dostarczenie wypełnionej karty obozowej oraz niezbędnych oświadczeń do dnia 31.05.2022 r.

Terminy płatności

Zadatek 800 zł do 15.03.2022 r.
II rata 450 zł do 15.04.2022 r.
III rata 500 zł do 15.05.2022 r.

Uczestnicy

Obóz jest przeznaczony dla dzieci od 7 do 11 roku życia.  W przypadku chęci zapisania młodszej lub starszej osoby należy skontaktować się  z  organizatorem.

POŁOŻENIE

Tresna to malowniczo położona miejscowość turystyczna w województwie śląskim, niedaleko Żywca, u stóp Beskidu Małego, w dolinie rzeki Soły, nad Jeziorem Żywieckim. Tresna choć jest niewielką miejscowością to kryje wiele ośrodków turystycznych atrakcji, dzięki czemu wędrowców i miłośników sportów wodnych nigdy tu nie brakuje.

GŁÓWNE ATRAKCJE W CENIE

REJS STATKIEM

We współpracy z bankami partnerskimi przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę finansowania Twojego wymarzonego samochodu.

OGROMNY PAKIET ANIMACJI

Poradnik kupującego zwraca uwagę na najistotniejsze aspekty zakupu używanego samochodu i pozwala uniknąć fundamentalnych błędów.

WIELKA BITWA BALONOWA

We współpracy z bankami partnerskimi przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę finansowania Twojego wymarzonego samochodu.

REJS MOTOROWYM PONTONEM

Poradnik kupującego zwraca uwagę na najistotniejsze aspekty zakupu używanego samochodu i pozwala uniknąć fundamentalnych błędów.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 • Transport lux autokarem
 • 7 noclegów w Centrum Wypoczynku ODYS. 
  Turnus rozpoczyna się od obiadu w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Obiekt jest w pełni ogrodzony, oświetlony, zamykany i monitorowany
 • Zakwaterowanie w ogrzewanych domkach szeregowych. W każdym domku znajdują się
  2 pokoje i  łazienka. Parter – pokój 2-osobowy. Piętro – pokój 4-osobowy.
 • Smaczną domową kuchnię – 3 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja wydawane w formie bufetu szwedzkiego, obiad porcjowany plus podwieczorek)
 • Pełną opiekę wykwalifikowanej, doświadczonej i wesołej kadry
 • Ratownika na kei i do asekuracji podczas wycieczek i zabaw na wodzie
 • Ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników
 • Sale multimedialną TV i DVD
 • Boisko do siatkówki plażowej
 • Halę sportową
 • Plac zabaw, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki
 • Brak nudy, świetną zabawę 🙂
 • Limitowaną termoaktywną koszulkę obozową Mistral Summer Camp 2022
 • Silikonowa opaskę na rękę Mistral Camp
 • Czapkę z daszkiem Full Cap Mistral Summer Camp
 • Worko-plecak Mistral Camp
 • Certyfikat na zakończenie obozu

INFORMACJE
O OŚRODKU

Centrum Wypoczynku ODYS jest to bardzo ładny ośrodek położony bezpośrednio nad brzegiem jeziora Żywieckiego. Obiekt jest idealnie dostosowany pod dzieci. Jest w pełni ogrodzony, oświetlony i zamykany. Posiada własną halę sportową, keję, sprzęt wodny, park linowy, ściankę wspinaczkową, tor zorbingowy, boiska do zespołowych gier sportowych, plac zabaw oraz liczne inne atrakcje sportowe i rekreacyjne na własnym terenie. Bazą mieszkaniową jest 5 rzędów całorocznych, ogrzewanych domków szeregowych. W każdym z nich na piętrze znajduje się pokój 4 osobowy a na parterze pokój 2-osobowy i łazienka (wspólna dla tych 2 pokoi). Pokoje posiadają pojedyncze łóżka (nie łączone i nie piętrowe), szafę komody, stół lub biurko, krzesła.

PAKIETY RAZEM

Zapisz się z na obóz z kolegą lub koleżanką (1+1), którzy jeszcze nigdy nie byli na żadnym obozie Mistral Camp letnim ani zimowym. Otrzymacie wtedy we dwójkę limitowane gadżety obozowe:

 • Cool kapelusz Mistral Summer Camp
 • Okulary przeciwsłoneczne Mistral Summer Camp
 • Smycz na szyję Mistral Camp
 • Bidon na wodę Mistral Camp

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w zakładce REZERWACJA należy wysłać do nas wiadomość e-mail, w której trzeba podać imię  i nazwisko uczestników, którzy wspólnie zapisali się na obóz.

Ponadto jeśli zapiszecie się oraz opłacicie zaliczkę
w terminie do 15.03.2022 r. to otrzymacie dodatkowo piękny limitowany kubek Mistral Summer Camp.