WIĘCEJ O NAS

Podczas obozów MISTRALCAMP odchodzimy od rutyny i przełamujemy schematy.
Każdy rodzic zadaje sobie to pytanie, dlaczego te kolonie a nie inne?

Słusznie bo przecież bezpieczeństwo i szczęście dziecka jest najważniejsze. My odpowiadamy, że nasza praca sprawia nam niezmierną satysfakcję, mnóstwo radości i ciągle nas cieszy a to jest niesamowicie energetyzujące połączenie. Nasza kadra to świetnie przygotowani, wykwalifikowani instruktorzy, nauczyciele i opiekunowie w placówkach oświatowych i to dzięki tej wieloletniej pracy z dziećmi w klubie sportowym oraz placówkach oświatowych wykorzystujemy zdobytą wiedzę połączoną z doświadczeniem. Pobudzamy dzieci do działania, inspirujemy, tworzymy fantastyczną atmosferę oraz wspieramy kiedy mają gorsze dni. Podczas obozów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, realizujemy programy autorskie ciągle aktywizując uczestników. Obozy są oryginalne, niepowtarzalne a atrakcyjny program wypełnia cały dzień i w trakcie ich trwania nie ma czasu na nudę. Ośrodki wczasowe są wcześniej przez nas sprawdzone i to my wybieramy te na najwyższym poziomie. Nasze obozy zawsze są zarejestrowane w kuratorium oświaty a wszyscy ich uczestnicy posiadają ubezpieczenie NNW.

DLACZEGO MY?

zadowolone dzieci

Stawiamy na jakość i świetną zabawę a każdemu uczestnikowi chcemy dać ogromną wartość. Najważniejsza dla nas jest dobro dzieci i jakość ich obozowych przeżyć oraz doświadczeń. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby wypoczynek Państwa dziecka był na najwyższym poziomie! Ważną częścią naszych obozów jest dobra zabawa, fantastyczna atmosfera oraz pomoc w kształtowaniu charakteru dziecka. Wszystko to podajemy w atrakcyjnej formie.

Najlepsza opieka

Naszym największym atutem jest zaangażowana kadra, której wspólną pasją jest praca z dziećmi. Nasi opiekunowie to trenerzy w klubie sportowym, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą oraz pedagodzy pracujący w placówkach oświatowych. I to właśnie między innymi w klubie pracując z dziećmi w różnym wieku zdobyliśmy wiedzę i doświadczenia w organizacji obozów. Z niego wzięliśmy to co najlepsze: dyscyplinę, współpracę, samodzielność, odpowiedzialność, dbanie o porządek. Wspólnie stworzyliśmy grupę Mistral Camp gdzie na obozach jest przyjazna atmosfera i rozwijamy kompetencje dzieci w zakresie umiejętności społecznych, osobowościowych oraz zdrowego stylu życia.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejsze i stanowi fundament udanego wypoczynku. Wszyscy obozowicze znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną. Podczas kąpieli w morzu, na basenie o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży zawsze dba ratownik oraz opiekunowie. Bezpieczny wypoczynek jest możliwy tylko dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu dlatego wszyscy uczestnicy naszych obozów posiadają ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) a nasza kadra objęta jest ubezpieczeniem OC (odpowiedzialności cywilnej). Wszystkie nasze obozy są zarejestrowane w kuratorium oświaty.

Atrakcyjna cena

Zakwaterowanie wykraczające poza standard obozowy i profesjonalna, doświadczona kadra. Wybieramy tylko ośrodki wypoczynkowe na najwyższym poziomie, które spełniają wysokie kryteria dotyczące bezpieczeństwa i wyposażenia. A jesteśmy pod tym względem bardzo wymagający. Dbamy o jakość oraz zadowolenie naszych uczestników jak i ich rodziców. Cena za wyjazd zawiera wszystkie wstępy, dlatego dzieci należy zaopatrzyć tylko w kieszonkowe. Koszt naszych obozów mimo tak atrakcyjnego programu rekreacyjnego i wysokiego standardu świadczonych usług jest dużo niższy od innych wyjazdów tego typu.

Udany wypoczynek

Do dyspozycji naszych uczestników są zawsze ośrodki z bogatą infrastrukturą sportową i rekreacyjną. Dzieci standardowo kwaterowane są w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych z łazienkami i WC. Kładziemy również duży nacisk na jakość i ilość oferowanego wyżywienia.

Komfortowy transport

Przewóz dzieci i młodzieży odbywa się nowoczesnymi w pełni klimatyzowanymi autokarami. Współpracujemy tylko z firmami zatrudniającymi zawodowych kierowców i gwarantującymi najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi obozowicze podróżują bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Profilaktycznie każdorazowo przed wyjazdem policja sprawdza stan techniczny autokarów.

RELACJE LIVE I PREZENTY

Każdy rodzic chciałby wiedzieć jak sobie radzi jego pociecha dlatego podczas trwania obozu  jeśli to tylko możliwe publikujemy na naszej stronie internetowej oraz na fanpagu na facebooku video oraz codzienną  fotorelacje z jego najważniejszych wydarzeń. Dodatkowo każdy jego uczestników bezpłatnie otrzymuje od nas koszulkę obozową oraz certyfikat uczestnictwa. Dla dzieci, które zechcą wziąć udział w dodatkowych konkursach przygotowaliśmy specjalne nagrody i upominki.

Opinie naszych zadowolonych klientów

Serdecznie polecam 🌞 obozy dla dzieci i młodzieży 🏖️ pełny profesjonalizm 😎 każdy dzień pełen wrażeń 👍

IWONA, bielsko-biała

Moja córka zadowolona pierwszy raz była w tym roku na obozie i było super 🙂🙂😘 pozdrawiamy opiekunów i dziękujemy 🙂

Magdalena, zabrze

Moje dziecko jeździ z Mistral Camp na obozy już czwarty rok serdecznie polecam. 🌞

MARTA, tychy

ako wielokrotny uczestnik obozu, serdecznie polecam. Nigdy nie ma nudy! 🤪❤️

piotr, dąbrowa górnicza

Moja 8-letnia corka właśnie wróciła z obozu MistralCamp.
Ona jak i ja, jesteśmy mega zadowolone. Kadra super, zajęcia super profesjonalne. Polecam bardzo! Najlepszy wyjazd ever

Patrycja, Katowice

Polecam jak najbardziej ! Córka wróciła z Tresny trzy dni temu i już planuje przyszłoroczny wyjazd 🙂 Dodam ,że jest to trzeci obóz i każdy udany. Pozdrawiamy ekipę Mistral Camp !

Grzegorz, Będzin